Katalog stron
Ogłoszenia Kraków
Szlachetne zdrowie...
Bank PKO BP
Darmowy katalog stron - Odchudzanie
Katalog stron
Katalog Stron SEO - QL DreamGraf
Katalog Stron Internetowych
Katalog stron - trufle.net
Katalog stron
Katalog stron
Katalog stron
Fotografia Zielona Góra
Foto dziecko Zielona Góra
Blog > Komentarze do wpisu

15 kilo mniej i jeszcze tylko 10...

Nie pisałam w trakcie diety, bo zniknął mi zapał do pisania i ciągle brakowało mi czasu. Najważniejsze jednak, że w tamtym czasie nie zniknął zapał do odchudzania. I tak to udało mi się w ciągu 3 miesięcy schudnąć 15 kilogramów. Zostało więc tylko 10 kilo, ale powiem szczerze, że nagle zabrakło mi motywacji. Tzn. jest jeszcze jakaś taka, tli się, bo wiem,że robię to dla siebie, dla własnego zdrowia i samopoczucia, a w dodatku idzie wiosna i będzie można się ładnie ubrać...

 

Tak więc zostało mi te 10 kilo do schudnięcia. Od rozpoczęcia diety minęły w zasadzie 4 miesiące a ja nadal utrzymuję te zgubione 15kg, ale powiem szczerze, że nie ćwiczę już tak jak wcześniej i jem w zasadzie wszystko oprócz pieczywa. Czyli nie jadam bułek i chleba - żadnego (nawet żytniego), choć od czasu do czasu zdarza mi się zjeść na przykład kawałek pizzy.. ale to tak od święta. Postanowiłam sobie nie jeść już w zasadzie do końca życia pieczywa, bo prawda jest taka,że nic dobrego ono nie daje- tylko zapycha i brzuch pęcznieje.

W tym tygodniu chcę wejść znów w taką ścisła dietę, by zacząć znów gubić te zbędne kilogramy, ale na razie muszę poszukać lepszej motywacji, tak by wytrwać - bo w końcu dla zdrowia warto!

 

 czwartek, 07 marca 2013, moje-zdrowie

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: