Katalog stron
Ogłoszenia Kraków
Szlachetne zdrowie...
Bank PKO BP
Darmowy katalog stron - Odchudzanie
Katalog stron
Katalog Stron SEO - QL DreamGraf
Katalog Stron Internetowych
Katalog stron - trufle.net
Katalog stron
Katalog stron
Katalog stron
Fotografia Zielona Góra
Foto dziecko Zielona Góra
Blog > Komentarze do wpisu

Przerzuciłam się na rower!

Pewnie myślicie, że z samochodu na rower. A to nieprawda (choć szkoda, bo z pewnością zyskała by sylwetka). Z orbitreku na rower stacjonarny, a to z przyczyny, że ten pierwszy po prostu się popsuł. Miał już swoje lata (jakieś 8). Kiedyś jeszcze wcześniej miałam też rower stacjonarny i w swoim najlepszym okresie, kiedy wchodziłam w rozmiar 36 potrafiłam ćwiczyć nawet po 3 godziny dziennie. Ale rowerek później się trochę znudził, pękł mu pedał i zamarzył mi się orbitrek. Kupiony nie byle jaki, bo 8 lat temu trochę kosztował (firmy york) spełniał swoje zadanie, choć na nim już tyle nie dało się ćwiczyć co na rowerze, bo zwyczajnie zaczęły boleć mnie kolana. Niestety oribitrek się popsuł - próbowałam naprawić (coś ze śrubą - którą ciężko dostać) i zmuszona byłam odnowić moją przyjaźń z rowerkiem. Kupiłam na allegro choć miałam obawy, bo przecież montaż i ogólnie bałam się, że przyjdzie zwyczajnie jakiś bubel.

Mam go już 3 tygodnie, ćwiczę codziennie na nim jakieś 30-45 minuty i generalnie wszystko gra. Sprawnie też udało mi się go zmontować, więc jeśli ktoś planuje zakup tego roweru to polecam. Co prawda nie wystawiłam jeszcze "pozytywa" bo uważam, że sprawdzenie tego typu sprzętu wymaga czasu.


Jakby ktoś chciał konkretnego linka do sprzedającego to podam na privie, bo nie będę robić tu reklamy.


pedały mają zapięcia na rzepy

aha. jest tylko mały feler, jest licznik przy tym rowerku, ale dziwnie pokazuje spalone kalorie, jakby były zaniżone, albo jeszcze tam nie rozgryzłam przelicznika. Sama nie wiem.

A i zapomniałam o cenie. Całkiem przystępna jak na tego typu sprzęt. 399zł wraz z przesyłką.

 

ps. jakby ktoś umiał naprawić sobie orbitreka i chciał go ode mnie kupić. to sprzedaję za 200zł + koszty przesyłki. Zdjęcia mogę podesłać na maila.

czwartek, 11 lipca 2013, moje-zdrowie

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: